Çarşamba, Aralık 10, 2014

Kış Evi


Haftasonunu iple çekiyorum, usulca şu köşede oturup kalayım, elmalar bozulmadan da bir turta yapayım.
Fotoğraf çekeyim, tamamına bakamadığım aylık dergilerimin sayfalarında kaybolayım, çayımı Mete doldursun, sırtımdaki yastığı Alp doğrultsun.
İşte bütün isteğim bu kadarcık!
Beni bu havalar, mevsimler eve aşık ediyor, yoksa ben  çok dışa dönük bir kişiliğimdir aslen:)
Ev kim, ben kim, gezmek varken, 2 günlük izinde kendini eve kapatan kim!


14 yorum:

 1. Kocamannn bir günaydın:) Haftasonu dediğin de böyle olmalı biran önce büyüsün Elis! Sepete bayıldım çok cici çok fotoğraflar harikulade:) Ellerine sağlık. Musmutlu, yormayan, rahat, sempatik bir gün diler ve çok öperim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sepete bende bayılıyorum Tuba, H&M home un o muhteşem koleksiyonundan:) çok sevgiler öperim bende...

   Sil
 2. Ev gibisi yoktur Emel'im ! Hele böyle zamanlarda insan evini daha çok seviyor , böylesi derken kış olsun, dışarsı soğuk ev sıcacık olsun, Emel kurabiye pişirsin ben çay demleyeyim ; alalım dergilerimizi , kitaplarımızı susarak konuşalım !
  Kocaman sarıldım ama grip olduğumdan öpmedim , alacağım olsun 😉

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sen ayaklarını uzat kanepeye, ben sana hizmetin alasını yapayım:) gel yeter ki!

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. kamuya açık alan:) görmemeleri imkansız ama ben onlardaki gözlerin hep kötülük gördüğüne inandığım için, inan hiç iplemiyorum:))

   Sil
 4. Emelcim hemen turtanı yap ve paylaş..tarifide unutma...kışa en çok elmalı miss gibi tarçın kokulu lezzetler yakışıyor.Tabi bizim gibi çalışan hanımlar haftasonunu iple çekiyor evde olanlar çok şanslı hele kışın...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay indir kaldır bir turtam var elmalı:) döner döner onu yaparım:) çok teşekkür ederim mesajın için.

   Sil
 5. Şu masal var ya hani, topuklarını birbirine vurup, evim gibisi yok diyen kız... Keşke öyle bir şey olsa diyorum bazen, pıt diye o koltuğun üzerinde buluversen kendini... Ne güzel olur du değil mi ?
  Fotoğraflar her zamanki gibi şahane :))
  Sevgiler :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kendi masalımızı yaratıyoruz Hülya:) çok teşekkür ederim.

   Sil
 6. Arzularımız ortak :) Bu hafta sonu kesinkes ama kesinkes (!) evden çıkmamayı ve dergilerle, ağaç süslemeleriyle, çaylı-tartlı, yılbaşı hazırlıklarıyla dolu dolu, dinlenceli iki kooca gün planlıyorum. Sen dediklerini yaparsın da, ben yine kaytarır mıyım bakalım :) Emelcim ağaç süper, ev tam yılbaşı havasında, sen 2 gün ev kuşluğunu çoktan hak etmişsin bile, kucak dolusu sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. di mi:)
   yabadaba duuuu:)
   sevgiler monicacım, iyi haftasonları

   Sil
 7. Beyaz sadeliğin ve duruluğun simgesidir. Ama beyazın senin elinden çıkma görüntülerine bakınca, sıcaklığın, sevecenliğin, samimiyetin de , simgeleri aarasında haklı bir yer bulduğu anlaşılıyor. İki satır bile yazsan, ruhumu dinlendiriyorsun Emelciğim. Sen hep yaz ben de hep okuyayım güzel arkadaşım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilgüncüm çok teşekkür ederim, öperim yanaklarından...

   Sil